30 Listopad 2013

Wiecha na EXPO

Na wznoszonych w błyskawicznym tempie halach EXPO Kraków pojawiła się wiecha. Oznacza to, że został wylany ostatni wieniec na attyce w segmencie C, czyli zakończono prace przy konstrukcji budynku oraz kanał w hali H02.

27 Listopad 2013

Na EXPO Kraków stoją już obie hale

Na terenie budowy EXPO Kraków wyrósł las 13-metrowych, betonowych słupów obu hal wystawienniczych Centrum Targowo-Kongresowego, 
nad jedną montowane są dźwigary dachowe. Pomiędzy filarami wznoszone są ściany. 

15 Październik 2013

Rozpoczęliśmy budowę AVII w Krakowskim Parku Technologicznym

W Krakowskim Parku Technologicznym przy Alei Jana Pawła II, rozpoczęliśmy budowę budynku Biurowo-Usługowego klasy A "Avia", Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi ok. 16 400 m2.  Biurowiec będzie miał 7 kondygnacji, w tym 2 garażowe. 

10 Październik 2013

Złota statuetka „Mecenas Kultury Krakowa 2012” dla RE-Bau

Tytuł Mecenasa Kultury Krakowa 2012 RE-Bau otrzymała za „najciekawszą formę i efektywność mecenatu”; docenione zostało nasze zaangażowanie w sponsoring sztuki. Złotą statuetką nagrodzona została adaptacja dawnej portierni Fabryki „Emalia” Oskara Schindlera na kolejną przestrzeń wystawienniczą w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.

20 Sierpień 2013

EXPO Kraków – 1000 ton kruszywa dziennie

Zakończyliśmy ostatni etap prac wyburzeniowych na placu budowy Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego
EXPO Kraków. Teraz będzie tutaj przyjeżdżać ciężarówkami ok.1000 ton  ruszywa dziennie. 

25 Maj 2013

Otwarcie Novotelu w Łodzi

Łódzki Novotel jest 12., najnowocześniejszym, obiektem tej marki w Polsce.RE-Bau była Generalnym Wykonawcą hotelu.We wnętrzach króluje  współczesny francuski design, kolorystyka utrzymana jest w tonacji brązowo-beżowej z akcentami żółtymi, czerwonymi i niebieskimi. 

23 Maj 2013

Galeria Re już czynna

W dawnej portierni Fabryki "Emalia" Oskara Schindlera od 16 maja 2013 r. funkcjonuje Galeria Re, nowa przestrzeń wystawiennicza w MOCAK. RE-Bau przywróciła budynkowi formę z czasów okupacji. 

20 Maj 2013

Na terenie EXPO Kraków trwają prace wyburzeniowe

Prrzy ul. Centralnej w Krakowie, na tereinwestycji EXPO Kraków  trwają nadal prace wyburzeniowe rozpoczęte 2 kwietnia 2013 r. RE-Bau wyburzyła już dwa budynki przemysłowe i dwa magazynowe (jeden został rozebrany w 2012 r. przez TwK) oraz komin wysokości ok. 47 m, którego średnica u podstawy wynosiła ok. 4,5 m. 

14 Maj 2013

Otwarcie Galerii RE w MOCAK-u już 16 maja! Zapraszamy

Wraz z Dyrekcją Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie zapraszamy serdecznie 16 maja 2013 roku o godz. 18.00 na otwarcie Galerii RE. O 19.00 odbędzie się koncert. 

18 Kwiecień 2013

Rozpoczęliśmy budowę EXPO KRAKÓW

W połowie kwietnia rozpoczęliśmy budowę Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO KRAKÓW. Inwestycję realizujemy w systemie zaprojektuj i wybuduj. Obiekt jest zlokalizowanego przy ul. Centralnej 53. Nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt będzie miał kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

17 Kwiecień 2013

Novotel w Łodzi: końcowe odliczanie

Jako Generalny Wykonawca realizujemy ostatnie prace wykończeniowe realizacja Novotelu w Łodzi. Za kilkanaście dni, na przełomie kwietnia i maja, rozpocznie się odbiór budynku. 11-kondygnacyjny hotel usytuowany na Łódzkim Manhattanie, róg al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, jest najnowocześniejszym obiektem z dwunastu polskich Novoteli.

15 Kwiecień 2013

Przebudowa Instytutu Psychologii dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

W Krakowie przy ul. Ingardena 6, dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, rozpoczęliśmy przebudowę budynku na potrzeby Instytutu Psychologii
(dawniej mieścił się tutaj Instytut Zoologii, którego nową siedzibę na terenie kampusu UJ przy ul. Gronostajowej, jako Generalny Wykonawca,
oddaliśmy do użytku 18 X 2011 roku).

27 Marzec 2013

Za miesiąc otwarcie Novotelu w Łodzi

Dobiega końca realizacja Novotelu w Łodzi - jako Generalny Wykonawca realizujemy ostatni etap budowy hotelu. Na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się odbiór budynku.

06 Marzec 2013

Novotel - prace wykończeniowe

Jako Generalny Wykonawca realizujemy 2. etap budowy Hotelu Novotel w Łodzi. Przez najbliższe miesiące koncentrujemy się na kompleksowych pracach wykończeniowych zewnętrznych i wewnętrznych obiektu. Hotel zostanie oddany do użytku w kwietniu 2013.

12 Luty 2013

Tytuł: Hotel z Pomysłem 2012 dla PURO Hotel

Hotel PURO we Wrocławiu, którego realizację RE-Bau jako Generalny Wykonawca zakończył 1. kwietnia 2011 otrzymał kolejną prestiżową nagrodę: tytuł „Hotelu z Pomysłem”2012. Doceniono jego architekturę, nowoczesny design i zaawansowane rozwiązania technologiczne. 

30 Styczeń 2013

Budowa Grazioso zakończona

Zakończyliśmy budowę kompleksu apartamentowego  na warszawskim Mokotowie. Do użytku oddane zostały trzy budynki ze 158 mieszkaniami o najwyższym standardzie wykończenia. Jako Generalny Wykonawca realizowaliśmy tę inwestycję wg projektu pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates dla firmy Eko-Park S.A. 

Ulubione ()