14 Grudzień 2015

Aktualne realizacje ekranów akustycznych

Trwa realizacja kontraktu na budowę ekranów akustycznych w ramach inwestycji Drogowa Trasa Średnicowa w Gliwicach. Aktualnie montujemy wypełnienia przezierne oraz typu ”zielona ściana” ekranów o wysokości od 1,5 do 9 m.

05 Listopad 2015

Łódź: kolejna inwestycja na Osiedlu Jarzębinowym

Na Osiedlu Jarzębinowym w Łodzi rozpoczęliśmy kolejny etap inwestycji mieszkaniowej. Powstaje 6-cio kondygnacyjny obiekt w układzie 6. klatek ze 109 mieszkaniam i parkingiem podziemnym. Zakończenie prac przy budynku B2 przewidziane jest na czerwiec 2017 roku.

24 Wrzesień 2015

Katowice: II. etap inwestycji na Osiedlu Franciszkańskim

Re-Bau przystąpiła do realizacji II. Etapu 24 VI 2015 roku. Zakres planowanych robót obejmuje dwa budynki 7-kondygnacyjne. Każdy z nich będzie składał się z dwóch segmentów wyposażonych w duże windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. W sumie powstaną 192 mieszkania Garaże będą zlokalizowane w podziemnej części budynku. 

12 Wrzesień 2015

W Katowicach budujemy mieszkania dla seniorów

Enklawę Kryształową tworzą 3 pięciokondygnacyjne budynki z mieszkaniami zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie potrzeby mieszkańców -seniorów. Budynki posiadają niezależne ogrzewanie, będą wyposażone w komfortowe ciche windy, podjazdy, komórki lokatorskie. Dla zmotoryzowanych będzie parking oraz miejsca z wiatami garażowymi. Mieszkania realizowane są „pod klucz” lub w standardzie deweloperskim; spełnią wymogi dla potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

01 Wrzesień 2015

Do poł. 2016 roku sfinalizujemy 4 inwestycje w Krakowie

Do połowy 2016 roku RE-Bau odda do użytku 4 inwestycje w Krakowie. W kwietniu 2016 ukończymy apartamenty przy ul. Czarodziejskiej – jedno z najpiękniej położonych osiedli mieszkaniowych: nad Wisłą, vis a vis Klasztoru Norbrtanek na ; w czerwcu: Orzechowy Dom II – kolejny wielokondygnacyjny budynek mieszkalny w ramach projektu Enklawa Prądnika; do sierpnia na Osiedlu Europejskim powstanie „Kopenhaga” (3 obudynki).

01 Sierpień 2015

Katowice: jedna inwestycja zakończona, kolejna - rozpoczęta

W Katowicach zakończyliśmy realizację I. etapu inwestycji mieszkaniowej na Osiedlu Franciszkańskim. Przy ulicy Kijowskiej powstaje kompleks z pełną infrastrukturą handlowo-usługową; w okolicy nastąpi modernizacja układu komunikacyjnego, w tym połączenie ulic Kijowskiej z Piotrowicką. 

30 Lipiec 2015

Zakończyliśmy budowę Osiedla Jarzebinowego w Łodzi

Zakonczylismy II etap inwestycji mieszkaniowej na Osiedlu Jarzębinowym w Łodzi. Kompleks obejmuje 97 mieszkań oraz infrastrukturę, m.in. podziemny parking i plac zabaw dla dzieci. RE-Bau była generalnym wykonawcą inwestycji.

13 Czerwiec 2015

Biurowiec AVIA z certyfikatem LEED Core and Shell Gold

Budynek biurowy AVIA uzyskał certyfikat LEED Core and Shell Gold przyznawany przez U.S. Green Building Council, stając się jednym z pierwszych obiektów biurowych w Krakowie docenionych za całokształt działań z zakresu zrównoważonego budownictwa. Certyfikat plasuje AVIA Office Building w elitarnym gronie inwestycji w Polsce, które były w stanie sprostać wysokim wymaganiom tego międzynarodowego systemu certyfikacji zielonego budownictwa.

12 Czerwiec 2015

Osiedle Jarzębinowe w Łodzi na finiszu

Kończymy inwestycje mieszkaniową w Łodzi. Na Bałutach: przy ul. Okopowej powstaje Osiedle Jarzębinowe. RE-Bau, jest Generalnym Wykonawcą kompleksu, który obejmuje 97 mieszkań oraz infrastrukturę, m.in. podziemny parking i plac zabaw dla dzieci.

16 Kwiecień 2015

Budujemy Vistula Business Garden w Krakowie

Jako generalny wykonawca rozpoczęliśmy budowę kolejnego nowoczesnego biurowca: Vistula Business Garden. Obiekt klasy A w standardzie BREEAM Building o łacznej powierzchni ponad 26 000 m2 będzie miał 7 kondygnacji biurowo-usługowych oraz dwukondygnacyjny, podziemny garaż na ponad 130 miejsc parkingowychBiurowiec powstaje na działce przy ul. Konopnickiej 33 w Krakowie.

01 Kwiecień 2015

EXPO Kraków jednym z Liderów Małopolski 2014

Już po raz piętnasty Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski przyznała tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski". Wśród wyróżnionych znalazło się Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, którego budowę RE-Bau zakończyła w maju 2014 r. 

01 Luty 2015

Orzechowy Dom II w ramach Enklawy Prądnika w Krakowie

Orzechowy Dom II przy ul. Akacjowej 3 w Krakowie (Enklawa Prądnika) to wspólna inwestycja RE-Bau i Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota Inwest”. Został zaprojektowano jako budynek 7-kondygnacyjny, z garażami podziemnymi.

01 Luty 2015

RE-Bau generalnym wykonawcą Kopenhagi na os. Europejskim w Krakowie

Od 16 lutego 2015 roku ruszają prace przy Kopenhadze; RE-Bau została generalnym wykonawcą XI etapu inwestycji mieszkaniowej na Osiedlu Europejskim w Krakowie. 

Ulubione ()