08 Listopad 2011

Trwa budowa Novotelu w Łodzi

Przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza w Łodzi budujemy czterogwiazdkowy Novotel. Hotel będzie miał 12 kondygnacji: 1 podziemną i 11 naziemnych. Na 10 piętrach rozmieszczone zostanie 161 pokoi oraz restauracja i bar, sale konferencyjne, strefa dla dzieci i fitness. 

19 Październik 2011

Otwarcie Instytutu Zoologii na kampusie UJ

Najnowocześniejszy obiekt na kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego to otwarty 18. października Instytut Zoologii przy ul. Gronostajowej 9. Na powierzchni 14 tys. metrów kwadratowych rozmieszczone zostały laboratoria specjalistyczne, pomieszczenia dydaktyczne i pracownicze. 

02 Październik 2011

Inauguracja roku akademickiego UJ

Już po raz piąty Inauguracja roku akademickiego UJ odbyła się w wybudowanym przez nas Audytorium Maximum, które otrzymało tytuł Budowy Roku 2005. Tegoroczne uroczystości - już 648 w historii Uniwersytetu Jagiellońskiego - zaszczycił swoją obecnością Prezydent RP Bronisław Komorowski. 

15 Wrzesień 2011

Otwarcie Drugiego Domu na Farmie Życia

10 września na Farmie został otwarty Drugi Dom. Projekt Farma Życia realizuje Fundacja Wspólnota Nadziei, której nadrzędnym celem jest prowadzenie domu stałego pobytu, pracy, terapii i rehabilitacji dla dorosłych osób z autyzmem oraz wspieranie ich rodzin. 

31 Sierpień 2011

PURO we Wrocławiu nominowany do European Hotel Designe Award

Hotel PURO we Wrocławiu, którego otwarcie nastąpiło 1. kwietnia 2011 (jego realizację jako generalny wykonawca rozpoczęliśmy na wiosnę 2010 r. ) otrzymał nominację do prestiżowej nagrody European Hotel Design Award w kategorii "najlepszy hotel nowowybudowany". 

25 Sierpień 2011

Rośnie kompleks apartamentowy Grazioso w Warszawie

Jako Generalny Wykonawca realizujemy w Warszawie nowoczesny kompleks mieszkaniowo-usługowy Grazioso dla Eko-Park SA. W rejonie ulic Chodkiewicza i Rostafńskich rośnie już trzecia kondygnacja tego zespołu apartamentowego.

08 Sierpień 2011

W Lusławicach ruszyła budowa Europejskiego Centrum Muzyki

Projekt ten otrzymał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko w wysokości 50 mln zł. W Lusławicach powstanie zespół obiektów o powierzchni użytkowej ponad 10 tys. m kw, z salą koncertową na 650 miejsc. 

29 Lipiec 2011

Ekrany akustyczne na autostradzie A-1

Realizujemy roboty związane z budową konstrukcji wsporczej ekranów akustycznych na autostradzie A-1, odcinek Piekary Śląskie- Maciejów.

16 Czerwiec 2011

Jubileusz 15-lecia RE-Bau w Krakowie

W tych dniach mija 15 lat od chwili, kiedy RE-Bau założyło swoje biuro w Krakowie. Z tej okazji 16 czerwca w Collegium Medicum UJ odbył się wieczór jubileuszowy dla Współpracowników i Przyjaciół firmy. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Ks. Kardynał Franciszek Macharski, Wojewoda...

01 Czerwiec 2011

Zespół apartamentowy Grazioso w Warszawie

29. marca podpisaliśmy kontrakt na realizację zespołu apartamentowego Grazioso w Warszawie, którego RE-Bau jest generalnym wykonawcą. 4. kwietnia przejęliśmy plac budowy i rozpoczęliśmy realizację inwestycji. W rejonie ulic Chodkiewicza i Rostafńskich powstanie nowoczesny kompleks mieszkaniowo-usługowy, którego projektantem jest Pracownia Architektoniczna APA Kuryłowicz&Associates.

25 Kwiecień 2011

Otwarcie hotelu PURO we Wrocławiu

1. kwietnia 2011 nastąpiło otwarcie Hotel PURO we Wrocławiu. Jego realizację jako generalny wykonawca rozpoczęliśmy na wiosnę 2010 r. To pierwszy obiekt inaugurujący nową, innowacyjną sieć hoteli w Polsce; urządzony jest nowocześnie, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. 

Ulubione ()