Aktualności

12 Luty 2013

Tytuł: Hotel z Pomysłem 2012 dla PURO Hotel

Hotel PURO we Wrocławiu, którego realizację RE-Bau jako Generalny Wykonawca zakończył 1. kwietnia 2011 otrzymał kolejną prestiżową nagrodę: tytuł „Hotelu z Pomysłem”2012. Doceniono jego architekturę, nowoczesny design i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wrocławski Hotel PURO określa się jako pierwszy inteligentny hotel w Polsce. W 6. edycji konkursu „Hotelu z Pomysłem”, do którego zgłoszono ponad 90 obiektów,  zwyciężył za „przemyślane połączenie designerskiej awangardy z najnowszymi technologiami”. 
Ale to nie jedyna nagroda dla „naszego” hotelu. 
W 2012 roku PURO otrzymał nominację do prestiżowej nagrody European Hotel Design Award w kategorii "najlepszy hotel nowowybudowany". Konkurentami były obiekty tej klasy co: W London, Mint London, Verta London i Sofitel Vienna. 
W czerwcu 2012, w XII edycji konkursu Piękny Wrocław Puro Hotel przy ul. Włodkowica zajął 2. miejsce wśród budynków użyteczności publicznej. 
Za wrocławski Hotel PURO RE-Bau, jako Generalnemu Wykonawcy, przyznano statuetkę Budowa Roku 2011 w kategorii: obiekty użyteczności publicznej. Była to już XXII. edycja Konkursu organizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa wraz z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego. Realizacje RE-Bau są w nim nagradzane od wielu lat.

Ulubione ()