PRACUJ Z NAMI

RE-Bau to miejsce dla ludzi z pasją.

Fundamentem RE-Bau są ludzie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim doskonale dobranemu zespołowi Pracowników i Partnerów w skład którego wchodzą wysokiej klasy specjaliści: inżynierowie, ekonomiści, kadra techniczna oraz pracownicy budowlani.

W RE-Bau pracują ludzie, których łączy pasja do budownictwa, dlatego potrzebujemy zarówno osób z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak również osób młodych, pełnych energii i chęci rozwijania swoich umiejętności.

Jako firma stawiamy wszystkim ambitne cele, dając do dyspozycji różnorodne narzędzia do ich realizacji. Naszym priorytetem jest rozwój, ponieważ wierzymy, że najcenniejszym kapitałem są Pracownicy, dlatego szczególną uwagę zwracamy na zdobywanie przez nich doświadczenia, wiedzy oraz realizację planów i ambicji zawodowych.

Jeżeli szukasz nowych wyzwań zapraszamy Cię do współtworzenia prestiżowych projektów budowlanych na terenie całego kraju w renomowanej, stabilnej i nowoczesnej firmie jaką jest RE-Bau.

Aktualne Oferty Pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Łodzi, Katowicach i Nowym Sączu na stanowiskach:

 

Osoby aplikujące prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez RE-Bau Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji” i przesłanie CV na adres kadry@re-bau.com

 

Ulubione ()