22 Grudzień 2012

Rozpoczęliśmy budowę Centrum Edukacji Przyrodniczej

Budynek Centrum Edukacji Przyrodniczej powstaje w ramach projektu „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury dydaktycznej na kierunkach przyrodniczych i ścisłych UJ” i będzie ulokowany w obrębie III Kampusu UJ, przy ulicy Gronostajowej w Krakowie. 

20 Grudzień 2012

Warszawski kompleks apartamentowy Grazioso na finiszu

Dobiegają końca prace ostatniego etapu prestiżowej inwestycji mieszkaniowej na osiedlu Eko-Park przy Polu Mokotowskim w Warszawie, której RE-Bau jest Generalnym Wykonawcą. 

12 Grudzień 2012

Novotel w Łodzi od strony Alei Piłsudskiego

Pomiędzy Galerią Łódzką a Ibisem, od strony Alei Piłsudskiego, Hotel Novotel odsłania powoli swoją frontową fasadę. Gotowa jest już elewacja od najwyższej kondygnacji do poziomu głównego wejścia. RE-Bau - Generalny Wykonawca Novotelu w Łodzi - odda obiekt do użytku w maju 2013 roku.

23 Listopad 2012

Podpisaliśmy umowę na realizację EXPO Kraków

22 XI 2012 podpisaliśmy umowę na realizację w systemie zaprojektuj i wybuduj Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO KRAKÓW. Inwestorem obiektu zlokalizowanego przy ul. Centralnej 53 są Targi w Krakowie Sp. z o.o, właściciel i operator EXPO Kraków. 

20 Listopad 2012

Kolejna inwestycja na osiedlu Enklawa Prądnika

Przy ul. Marchołta na osiedlu Enklawa Prądnika budujemy Akacjowy Dom-Wieża. Zakończenie inwestycji realizowanej dla S.M. Wspólnota Inwest zaplanowane jest na IV kw. 2013.

17 Listopad 2012

Ekrany wzdłuż drogi ekspresowej S17 Kurów-Lublin-Piaski

Wzdłuż drogi ekspresowej S17, na odcinku Kurów – Lublin – Piaski, od węzła „Sielce” do węzła „Bogucin” (wraz z oboma węzłami) RE-Bau realizuje montaż konstrukcji wsporczej oraz wypełnień ekranów akustycznych z aluminium i drewnianych ekranów przeciwolśnieniowych. 

15 Listopad 2012

Południowa elewacja Novotelu już widoczna

Novotel wyrósł pomiędzy ho­telem Ibis a Galerią Łódzką. Najwyższa część ma dwanaście kondygnacji: 10 pięter, parter i podziemny parking. Fa­sada południowa wykonana jest z okładziny w kolorze grafitowym, a północna będzie głównie ze szkła. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na wiosnę 2013 r.

10 Listopad 2012

Trwa budowa Senior Residence na osiedlu Bażantowo w Katowicach

Nowoczesny zespół mieszkalny na osiedlu Bażantowo w Katowicach, zapewni opiekę specjalistyczną ok. 200 mieszkańcom, przede wszystkim dotknietym chorobą Alzheimera. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest  na wiosnę 2014 r.

08 Listopad 2012

NAUTILUS w Krakowskim Parku Technologicznym

Trwają prace budowlane przy centrum biurowo-usługowym NAUTILUS na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego. RE-Bau jest Generalnym Wykonawcą tego nowoczesnego obiektu o przeznaczeniu medyczno-biurowym.

23 Sierpień 2012

Rozpoczęliśmy realizację fasady Novotelu w Łodzi

RE-Bau - Generalny Wykonawca Novotelu w Łodzi - odda obiekt do użytku w maju 2013 roku. Obecnie, na rozpoczętej w jesieni 2011 roku budowie Novotelu, wykonujemy fasadę. Na razie 12-kondygnacyjny budynek przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza opakowany jest zieloną siatką zabezpieczającą, pod którą kryje się obiekt o łącznej powierzchni ok. 7,2 tys. mk2.

20 Sierpień 2012

Budujemy Senior Residence w Katowicach

Na osiedlu Bażantowo w Katowicach - Kostuchnie budujemy Ośrodek Opieki nad Osobami Starszymi Senior Residence. Jest to nowoczesny zespół mieszkalny, zapewniający także opiekę specjalistyczną, przede wszystkim w zakresie demencji i alzheimera. 

25 Czerwiec 2012

Hotel PURO wśród najpiękniejszych

21 czerwca, w samo południe, we wrocławskim Muzeum Architektury ogłoszono wyniki XII edycji konkursu Piękny Wrocław, który corocznie organizuje Miasto i Towarzystwo Miłośników Wrocławia

20 Czerwiec 2012

RE-Bau Generalnym Wykonawcą inwestycji mieszkaniowej w Chorzowie

Jako Generalny Wykonawca realizujemy inwestycję mieszkaniową w Chorzowie, przy ul. Siemianowickiej, na terenie osiedla Planty Śląskie. Projekt zakłada dwa budynki wolnostojące z pięcioma kondygnacjami naziemnymi i jedną podziemną przeznaczoną na parkingi. 

01 Czerwiec 2012

Budowa Roku 2011

Już po raz XXII Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa wraz z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego zorganizował coroczny Konkurs BUDOWA ROKU.

30 Maj 2012

Budujemy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego

W specjalnej strefie ekonomicznej Kraków-Czyżyny, na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego RE-Bau jako generalny wykonawca wybuduje obiekt biurowo-usługowy NAUTILUS. Będzie to nowoczesny budynek klasy A o przeznaczeniu medyczno-biurowym spełniający wszystkie, najwyższe normy wymagane w działalności medycznej. 

28 Marzec 2012

Wiecha na Europejskim Centrum Muzyki w Lusławicach...

Kolejne etapy budowy można śledzić na naszej stronie internetowej. W zakładce "W realizacji" znajduje się galeria zdjęć z placu budowy w Lusławicach.

01 Luty 2012

Ekrany akustyczne przy A4 i S5

W zakresie infrastruktury drogowej pod koniec 2011 roku rozpoczęliśmy realizację kolejnych nowych kontraktów...

Ulubione ()