O FIRMIE

"To, co wciąż robimy, stanowi o nas." Arystoteles

RE-Bau to założona w 1996 roku nowoczesna spółka budowlana, działająca zarówno na polskim rynku, jak również (we wcześniejszych latach) w wielu krajach europejskich.

Nasze doświadczenia w zakresie rewitalizacji (stąd nazwa firmy) budynków, prac budowlanych, a następnie generalnego wykonawstwa zdobywaliśmy we współpracy z najbardziej wymagającymi inwestorami z Polski, a także Austrii, Niemiec, Rosji i Francji.
W naszym portfolio jest wiele prestiżowych projektów zrealizowanych m. in. dla Echo Investment, LPP, Lufthansy, Orbis S.A., TDJ Estate, UBM Development, Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Będąc cenionym generalnym wykonawcą apartamentowców, osiedli mieszkaniowych, hoteli, biurowców i budynków użyteczności publicznej oraz rewitalizacji obiektów zabytkowych, zachowujemy jednocześnie pozycję renomowanego dostawcy i wykonawcy nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji żelbetowych.

RE-Bau od 2000 roku realizuje projekty nie tylko jako Generalny Wykonawca, czy Generalny Realizator Inwestycji, wykonując obiekty w systemie zaprojektuj i wybuduj, ale również samodzielnie lub we współpracy z partnerami, własne inwestycje w segmencie budownictwa mieszkaniowego.

W przeszłości braliśmy udział w realizacji infrastruktury drogowej, wykonując setki kilometrów ekranów akustycznych.

Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć budowanych, jak również projektów gdzie wymagany jest ekstremalnie krótki czas realizacji czego przykładem są m.in. takie budowy, jak Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego czy Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, które wybudowaliśmy w rekordowym czasie 227 dni.

Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom w budownictwie realizując budynki zgodnie z międzynarodowymi standardami LEED (np. biurowiec AVIA przy ul. M. Życzkowskiego 20 w Krakowie) i BREEAM (np. biurowiec JACOBS przy ul. M. Konopnickiej 31 w Krakowie) uzyskując wyższe, niż pierwotnie zakładano, poziomy certyfikacji.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oraz zaspokojenie oczekiwań inwestora i przyszłego użytkownika. W relacjach z inwestorami stawiamy na partnerską współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Kierując się doświadczeniem i wiedzą zawsze wybieramy dla inwestorów najlepsze rozwiązania w ramach uzgodnionego kosztorysu i harmonogramu.

Od 2007 roku mamy wdrożony certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 (aktualnie spełniamy wymagania najnowszej, znowelizowanej w 2015 roku, normy ISO 9001:2015). Prawidłowość oraz skuteczność naszego Systemu Zarządzania Jakością corocznie potwierdzają audytorzy TÜV Rheinland.

Potwierdzeniem rynkowej pozycji RE-Bau są też liczne nagrody, m. in. w konkursie Budowa Roku.

Nasze sukcesy są efektem synergii osiąganej z połączenia odwagi w podejmowaniu wyzwań z doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem naszych pracowników.

Certyfikaty i wyróżnienia

Ulubione ()