16 Czerwiec 2011
Jubileusz 15-lecia RE-Bau w Krakowie
W tych dniach mija 15 lat od chwili, kiedy RE-Bau założyło swoje biuro w Krakowie. Z tej okazji 16 czerwca w Collegium Medicum UJ odbył się wieczór jubileuszowy dla Współpracowników i Przyjaciół firmy. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Ks. Kardynał Franciszek Macharski, Wojewoda...