Aktualności

16 Czerwiec 2011

Jubileusz 15-lecia RE-Bau w Krakowie

W tych dniach mija 15 lat od chwili, kiedy RE-Bau założyło swoje biuro w Krakowie. Z tej okazji 16 czerwca w Collegium Medicum UJ odbył się wieczór jubileuszowy dla Współpracowników i Przyjaciół firmy. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Ks. Kardynał Franciszek Macharski, Wojewoda Stanisław Kracik,  Senator RP Stanisław Bisztyga, Rektorzy UJ Franciszek Ziejka oraz Szczepan Biliński i Piotr Tworzewski. Wśród licznie zgromadzonych gości obecna była liczna grupa architektów na czele z Borysławem Czarakcziewem, Przewodniczącym Małopolskiej Izby Architektów. Przybyli również dyrektorzy partnerskich banków i współpracujących z nami firm.

Miło nam poinformować, że RE-Bau został uhonorowany Medalem Senatu RP, a pracowników wyróżniono Krzyżami Zasługi: Złotym - Franciszka Stanucha i Srebrnym - Witolda Kotalę; odznaki Honoris Gratia zostały wręczone firmie RE-Bau i Karolowi Wnękowi.
Nasza firma postanowiła uhonorować osoby, z którymi od lat owocnie współpracujemy. Okolicznościowe statuetki z limitowanej serii autorstwa rzeźbiarza Zbyszka Wojkowskiego otrzymali: Ks. Kardynał Franciszek Macharski i Senator Stanisław Bisztyga oraz wieloletni Przyjaciele i Partnerzy RE-Bau. W podziękowaniu za wieloletnią pracę, fachowość i zaangażowanie na rzecz rozwoju firmy jubileuszowymi piórami obdarowani zostali pracownicy firmy z ponad 10-letnim stażem.

Wszyscy Goście otrzymali specjalnie na tę okazję wydany nowy folder RE-Bau prezentujący fotografie wybranych realizacji w Polsce i za granicą minionego 15-lecia. Muzyczną oprawę wieczoru na najwyższym artystycznym poziomie zapewniła Paulina Bisztyga ze swoim zespołem.

Ulubione ()