05 Kwiecień 2016
Ekrany RE-Bau przy DTŚ w Gliwicach
Od 20 marca można jeździć 30-kilometrowymwą DTŚ z Gliwic do Katowic. Przy gliwickim odcinku G2 i G2/4 RE-Bau wykonała ekrany akustyczne wraz z infrastrukturą.