Aktualności

28 Kwiecień 2017

Polskie Zakłady Zbożowe

RE-Bau, jako Generalny Wykonawca realizuje inwestycję dla Polskich Zakładów Zbożowych. Znajduje się ona w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Niepołomicach. Będzie to kompleks składający się z zespołu budynków produkcyjnych, magazynowych, wieżą operacyjną, silosami na zboże budynku socjalno-laboratoryjnego, zaplecza technicznego, budynku biurowego, portierni , oraz całą infrastrukturą drogową wraz z naziemnymi miejscami parkingowymi.

Konstrukcja obiektów żelbetowa i stalowa. Poszczególne obiekty posadowione na oczepach wzmocnionych palami żelbetowymi CSC. Wypełnienie ścian zewnętrznych konstrukcji i przegrody stanowią mury. Lekka obudowa obiektów z paneli elewacyjnych albo wełny izolacyjnej i blachy trapezowej na podkonstrukcji o starannie dobranych kolorach i odcieniach. Jak również bram i doków przeładunkowych.

Na chwilę obecną wykonano montaż stalowych silosów zbożowych, zmontowano konstrukcję stalową magazynu. Aktualnie w montażu jest konstrukcja stalowa wieży operacyjnej oraz portierni. W znacznym zaawansowaniu są roboty żelbetowe na poszczególnych obiektach oraz roboty murowe. Jednocześnie prowadzone są roboty przy instalacji wewnętrznych tj. kanalizacji pod posadzkowych i sieciach zewnętrznych wodnych kanalizacji i gazowych.

Ulubione ()