Aktualności

12 Listopad 2017

Kompleks biurowy "Podium Park"

Firma RE-Bau rozpoczęła w ostatnich tygodniach w charakterze Generalnego Wykonawcy realizacje budynku A kompleksu biurowego "Podium Park", powstającego przy al. Jana Pawła II w Krakowie.

PODIUM PARK to zespół budynków biurowych zaprojektowany w inteligentny sposób, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, które osadzono w najwyższej klasy architekturze. W trzech budynkach biurowych, projekt oferować będzie powierzchnię całkowitą ponad 64 tysiące m2 w części nadziemnej oraz 27 tysięcy m2 w części podziemnej.

Na terenie PODIUM PARK dostępne będą również mobilne rozwiązania np. beacony czy live czat, które usprawnią komunikację pomiędzy najemcami a zarządcą.

Przestrzeń w budynkach zaprojektowana została z wykorzystaniem powierzchni wspólnych, tak by zapewnić najemcom wszystkie potrzebne udogodnienia: zielone dziedzińce i tarasy pozwalające na chwilę relaksu na łonie natury, klub fitness, kawiarnię, centrum konferencyjne, centrum medyczne oraz kantyny z bezpośrednim dostępem do zielonych dziedzińców.

Inwestycja ubiega się o prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding, jako jeden z nielicznych budynków w Europie.

Planowane zakończenie budynku A – lipiec 2018. 

Ulubione ()