Sprzedaż mieszkań

Oferujemy do sprzedaży ostatnie gotowe, funkcjonalne mieszkania 2 i 3-pokojowe w Akacjowym Domu na osiedlu Prądnik Czerwony!!! Oferta sprzedaży...

„Akacjowy Dom – Wieża” to kolejny, wielorodzinny budynek mieszkalny, realizowany przez RE-Bau wspólnie z S.M.  Wspólnota Inwest w ramach inwestycji „Enklawa Prądnika” przy ul. Marchołta 55A (osiedle Prądnik Czerwony).
Oferujemy do sprzedaży ostatnie gotowe, funkcjonalne mieszkania 2, 3-pokojowe o powierzchni ok. 45 m2 oraz 3 pokojowe mieszkania z garderobą o powierzchni ok. 63 m2,każde posiada balkon (mieszkania na I piętrze balkon francuski). Z mieszkań na ostatnich kondygnacjach rozciąga się  piękny widok na panoramę Krakowa i okolic. Budynek jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, cichobieżne windy zapewniają bezpośrednią  komunikację mieszkań z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.
Lokalizacja zapewnia dobre połączenie z centrum i pozostałymi dzielnicami Krakowa poprzez dobrze rozwiniętą komunikację miejską. Zaletą inwestycji jest dobrze rozbudowana infrastruktura handlowo- usługowa i duża ilość zieleni. W bliskiej odległości znajduje się Park Wodny, Multikino, C.H. Krokus, placówki edukacji publicznej, przychodnie.
Prądnik Czerwony jest bardzo dobrą lokalizacją dla osób ceniących sobie bliskość terenów zielonych, w rejonie ulicy Reduta planowana jest budowa parku z terenami do uprawiania sportu, oświetlonymi ciągami komunikacyjnymi (piesze i rowerowe), które będą łączyły park z atrakcyjną przyrodniczo doliną potoku Sudół Dominikański, gdzie przebiega historyczny szlak Twierdzy Kraków. Dodatkowo w rejonie ulicy Bohomolca - Marchołta planowana jest realizacja wielopokoleniowego placu zabaw tzw. „Smoczego Skweru”.

Decydując się na zamieszkanie w „Enklawie Prądnika” dbasz o zdrowie!
Inwestycja realizowana jest z wysokiej jakości materiałów ceramicznych. Na sporządzonej mapie akustycznej miasta Kraków teren inwestycji „Enklawa Prądnika” znajduje się w strefie niskiego hałasu; usytuowanie osiedla na wzniesieniu pozwala cieszyć się lepszym, czystszym powietrzem.