Aktualności

31.07.2019

Uroczyste rozpoczęcie budowy Muzeum Historii Fotografii

Firma RE-Bau przekształci zabytkowy budynek dawnej zbrojowni przy ul. Rakowickiej 22 w nowoczesną przestrzeń o powierzchni 3300 m2, która będzie przeznaczona pod powierzchnie wystawienniczo-edukacyjną wraz z biblioteką oraz czytelnią i stanie się główną siedziba Muzeum Fotografii.

30 lipca 2019 r, odbyła się uroczystość „wbicia łopaty”, przez Prezydenta Miasta Krakowa – Jacka Majchrowskiego, Dyrektora Muzeum Fotografii Marka Świcę, przy udziale Prezesa Zarządu RE-Bau Andrzeja Tombińskiego.

Towarzyszyła temu konferencja prasowa, na której Prezydent Jacek Majchrowski powiedział in.: To kolejne muzeum, które robimy obok Muzeum Historycznego, MOCAK-u, czy Muzeum Armii Krajowej - wymienia. - Za dwa lata będziemy mieć kompleks miejskich muzeów na najwyższym światowym poziomie.

 

 

więcej ...

19.06.2019

Budowa przy ulicy Ceglanej w Katowicach

Nasza nowa budowa w Katowicach przy ulicy Ceglanej „Ceglana Brama” to 7 kondygnacyjny budynek wielorodzinny (80 mieszkań) z lokalami handlowo-usługowymi znajdującymi się na parterze oraz pierwszym piętrze. Założenie zakładała również zagospodarowanie terenu i infrastrukturę techniczną. Osiedle Ceglana Park zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wpisywało się w spokojny charakter dzielnicy. Kameralną zabudowę urozmaicać będzie aleja przebiegająca przez cały teren osiedla.

więcej ...

15.05.2019

Inwestycja przy ul. Gdańskiej

W Krakowie przy ulicy Gdańskiej 12 powstaje kolejna inwestycja realizowana przez firmę RE-Bau. Będzie to 4 kondygnacyjny budynek mieszkalny, którego metraż lokali mieści się w przedziale od 32m2 do 74m2. Każde z mieszkań posiadać będzie dużym balkon bądź taras. Natomiast na parterze zlokalizowany zostanie garaż wielostanowiskowy. Całość założenia bardzo dobrze wkomponowuje się w kameralne otoczenie.

więcej ...

24.04.2019

Inwestycja przy ul. Bunscha

 Na początku 2019 roku otwarte zostało dwupoziomowe centrum handlowe przy jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaj. Centrum znajduje się przy ulicy Bunscha i jest to kolejna inwestycja, która została zrealizowana przez firmę RE-Bau w tym rejonie. Oprócz centrum handlowego Atut liczącego prawie 7 tys. mkw. wraz z parkingiem na 160 pojazdów, inwestycja zakładała budowę m.in. układu drogowego o powierzchni ponad 10.000 m2 obejmującego, chodniki oraz jezdnie i ronda łączące ze sobą ulice Bunscha i Piltza, które w znacznej mierze rozwiązały problem komunikacji w tym rejonie.

więcej ...

22.03.2019

Remont szatni Wisły Kraków

Postanowiliśmy kolejny raz wesprzeć Akademię Piłkarską Wisły Kraków włączając się w pierwsze przedsięwzięcie Stowarzyszenia Socios. Po miesiącu intensywnych prac udało nam się poprawić standard pomieszczeń do rehabilitacji, odnowy biologicznej oraz szatni piłkarskiej przeznaczonych dla piłkarzy. Powstały też dwie ściany wykończone fototapetami z legendami Wisły Kraków: na jednej znajdują się Arkadiusz Głowacki i Radosław Sobolewski oraz ich dziesięć rad dla młodych zawodników, natomiast na drugiej jest Jakub Błaszczykowski, który po EURO 2016 wypowiedział słowa: “W moim życiu już zbyt wiele razy leżałem na ziemi, żeby nie wiedzieć, że trzeba dalej walczyć”.

więcej ...

07.02.2019

Biurowiec dla firmy LPP

Realizowany przez nas budynek biurowy jest budynkiem czterokondygnacyjnym o kubaturze blisko 50.000 m3. Został zaplanowany jako biurowiec typu open-space. Przestrzenie zamknięte są oddzielone ściankami działowymi, wykonanymi z elementów szklanych, ale tylko na parterze. Na pozostałych piętrach z uwagi na mobilność inwestora przestrzenie będą zamknięte zabudową meblową.

więcej ...

30.01.2019

Centrum Innowacyjnej Dydaktyki Medycznej UJ CM w Krakowie

Na początku października 2018 r. zaczęliśmy prace związane z budową Centrum Innowacyjnej Dydaktyki Medycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, przewidywany termin ukończenia budynku to grudzień 2019r. Całkowita powierzchnia budynku głównego będzie wynosiła 5 725 m2.

więcej ...

25.01.2019

PODIUM

Jesienią 2018 roku zakończona została budowa budynku biurowo-usługowego PODIUM PARK przy al. Jana Pawła II 43A. Inwestycję zrealizowaliśmy jako Generalny Wykonawca. Obiekt o wysokości 47 m składa się z jedenastu kondygnacji nadziemnych i dwóch podziemnych. Powierzchnia całkowita wynosi 30 000 m2, a pod wynajem oferuje się 16 000 m2 powierzchni biurowej oraz ok 1200 m2 powierzchni usługowej.

więcej ...

27.08.2018

Osiedle Jarzębinowe etap V

W ramach tego etapu powstają dwa siedmio-kondygnacyjne budynki mieszkalne, z garażami podziemnymi, naziemnymi miejscami parkingowymi oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, w których łącznie wybudujemy 145 lokali mieszkalnych.

więcej ...

19.02.2018

Biurowiec Astris

Wykonujemy  prace aranżacyjne powierzchni kilku pięter dla kolejnego najemcy.

Astris to: reprezentacyjna fasada oraz dźwiękoszczelne okna, wielopoziomowy parking, wysokiej jakości materiały w częściach wspólnych, certyfikat LEED Gold,  pięć szybkobieżnych wind z systemem DSC.

więcej ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» 12