Praca

RE-Bau to miejsce dla ludzi z pasją
Swoją ugruntowaną pozycję na rynku RE-Bau zawdzięcza przede wszystkim doskonale dobranemu zespołowi Pracowników,  wysokiej klasy specjalistom na każdym etapie realizacji projektów. Ekipa inżynierów RE-Bau to zrównoważone połączenie odwagi młodych inżynierów z wiedzą, kompetencjami i szerokim spektrum doświadczeń zdobytych przez starszą kadrę na rynkach europejskich; również nasi pracownicy budowlani posiadają wieloletnią praktykę zawodową na budowach zagranicznych.
W RE-Bau pracują ludzie, których pasją jest budownictwo. Potrzebujemy zarówno osób z doświadczeniem zawodowym jak i młodych inżynierów. Stawiamy wszystkim ambitne cele dając do dyspozycji różnorodne narzędzia do ich realizacji. Zapraszamy do współtworzenia firmy renomowanej, stabilnej i nowoczesnej, do realizacji prestiżowych projektów budowlanych na terenie całego kraju.
Podczas procesu rekrutacji zapoznają się Państwo z zasadami obowiązującymi w naszej firmie oraz programem wspierania pracowników na ścieżce kariery.

kariera5m.jpg
Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie:

  • budownictwa, komunikacji, inżynierii środowiska lub ekonomii
  • brałeś udział w realizacji inwestycji deweloperskich
  • masz doświadczenie, które pomoże nam rozwijać firmę
    DOŁĄCZ DO NAS!

Rekrutacja
Wiemy, jak ważny jest pierwszy kontakt z firmą – zależy nam bardzo, żeby stał się początkiem wieloletniej, obustronnie owocnej  współpracy. 
 Proces rekrutacji w RE-Bau wygląda następująco:
1. ogłoszenie naboru na stanowisko na portalach internetowych  a przede wszystkim z wykorzystaniem naszej strony internetowej
2. zbieranie aplikacji, wstępna selekcja
3. powtórna selekcja z udziałem specjalisty danego obszaru do którego prowadzimy nabór kandydatów
4. wstępna, indywidualna rozmowa z pracownikiem działu HR;
    zapraszamy osoby, których aplikacje spełniają nasze oczekiwania wstępnie określonew w ogłoszeniu rekrutacyjnym;
    podczas rozmowy chcemy bliżej poznać osobowość Kandydata, jego kompetencje i predyspozycje wymagane dla danego stanowiska;
    wiele tutaj zależy od autoprezentacji: POKAŻ NAM SWOJĄ PASJĘ!
5. spotkanie rekrutacyjne z przyszłym przełożonym;
    rozmowa dotyczy wzajemnych oczekiwań, doprecyzowania zapisów umowy o pracę oraz pozostałych warunków zatrudnienia.
6. po spotkaniu podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu Kandydata, którą przekazujemy telefonicznie oraz mailowo.

Szkolenia
W RE-Bau uważamy, że najcenniejszym kapitałem firmy są pracownicy, dlatego szczególną uwagę zwracamy na ich rozwój, zdobywanie doświadczenia oraz realizację planów i ambicji zawodowych.
W ramach projektów szkoleniowych pracownicy na wszystkich stanowiskach mają możliwość uczestniczenia zarówno w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje, jak i ogólnych, doskonalących umiejętności interpersonalne.