Tworzenie jest wtedy,
jeżeli wszyscy współpracują i wszyscy poszukują

Antoine de Saint-Exupéry

 

Podstawowym zakresem działalności RE-Bau  jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty hotelowe i biurowce, komfortowe budynki mieszkalne i osiedla, kompleksy uniwersyteckie i centra handlowe. Nasze realizacje znajdują się w całej Polsce, a także w Rosji, Niemczech i Francji. Od 1996 roku kilkuset pracowników firmy świadczy corocznie usługi budowlane o wartości dziesiątków milionów euro.

Realizujemy  prestiżowe  projekty ,  od  2000  roku  przede  wszystkim  w  generalnym  wykonawstwie  oraz  w  systemie  zaprojektuj
i wybuduj, w Polsce i Rosji, w ostatnich latach zgodnie z międzynarodowymi standardami LEED i BREEAM.
Jednocześnie
zachowujemy pozycję renomowanego dostawcy najbardziej skomplikowanych konstrukcji żelbetowych.
Od 2003 roku ważną  częścią oferty RE-Bau stała się infrastruktura drogowa, przede wszystkim ekrany akustyczne.

Naszymi priorytetami są najwyższa jakość oraz zaspokojenie oczekiwań inwestora i przyszłego użytkownika; partnerską współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu. Jako wykonawca projektów budowlanych zawsze wybieramy dla Inwestorów najbardziej ekonomiczne rozwiązania w ramach uzgodnionego kosztorysu i harmonogramu. Dzięki optymalnej organizacji robót często realizujemy obiekty w ekstremalnie krótkich terminach. Nasza wieloletnia praktyka stanowi gwarancję profesjonalnego wykonania na każdym etapie budowy.

Potwierdzeniem pozycji RE-Bau są nagrody (Budowa Roku: Audytorium Maximum UJ I Instytut Zoologii UJ , Urząd Marszalkowski Województwa Małopolskiego i Hotel PURO we Wrocławiu) i miejsca w rożnych rankingach  (Forbes, Puls Biznesu). RE-Bau jest doceniana nie tylko za dotychczasowe osiągnięcia, ale przede wszystkim postrzegana jako firma systematycznie wzmacniająca swój potencjał. Nasze osiągnięcia są wynikiem łączenia odwagi w podejmowaniu wyzwań z odpowiedzialnością wobec klientów, partnerów i współpracowników. Certyfikat ISO 9001 uzyskaliśmy w lutym 2007 r. Potwierdzają go cykliczne audyty TUV, z których ostatni odbył się w styczniu 2016 r.

Osiągnięcia zawdzięczamy przede wszystkim doskonale dobranemu zespołowi. Ekipa inżynierów RE-Bau to zrównoważone połączenie odwagi młodości z wiedzą, kompetencjami i szerokim spektrum doświadczeń zdobytych na rynkach międzynarodowych. Wszyscy, także pracownicy budowlani, posiadają praktykę zawodową na budowach zagranicznych, na każdym etapie realizacji projektu.